Наші
телефони
Графік
роботи
з 9:00 до 18:00
Бджолиний мед: на сторожі вірусів та інфекцій

Весна приносить не тільки тепло та яскраве сонечко, на жаль, ще і сезон простудних захворювань. А ті, хто є справжніми поціновувачами природної вітамінізації знають, що бджолиний мед: на сторожі вірусів та інфекцій!

Бджолиний мед – універсальний протизастудний засіб. Це обумовлюється тим, що він містить вітаміни, які оптимально поєднуються із мінеральними солями. Саме тому організм їх швидко поглинає та засвоює.

До складу меду входить вітамін C та марганець, який сприяє синтезу цього вітаміну. Таке поєднання робить організм стійким до будь-якого виду інфекцій. Для того щоб підтримати цю «стійкість», достатньо куштувати 25-30 г меду 2-3 рази в день.

Натуральний мед можна вживати при сухому кашлю, для того щоб зняти запалення та укріпити імунітет. Головний секрет – правильно його вживати.

ПОТРІБНО ПАМ’ЯТАТИ: МЕД НЕ ПЕРЕНОСИТЬ ВИСОКІ ТЕМПЕРАТУРИ!

Якщо нагріти його більш ніж 40 С, мед змінює свою структуру, а при температурі 50 С зовсім втратить всі корисні властивості. З гарячим чаєм або молоком вживати мед краще окремо.

 

То який все ж таки мед із всього його розмаїття найбільш ефективний при застуді?

 

Розмаїття меду

Лікарі та бджолярі дотримуються однієї думки – головне, щоб продукт був натуральним. Це один із факторів швидкого одужання під час захворювання.

  • Липовий мед має відхаркувальну та протизапальну дію при захворюванні горла та бронхів
  • Гірчичний мед – полегшує запальні процеси, позитивно впливає на дихальну систему
  • Травневий мед – наділений бактерицидними та відхаркувальними властивостями

☝️ Цікавий факт ☝️

Натуральний мед – це не тільки невичерпне джерело корисних речовин, а й джерело швидких калорій, що особливо актуально під час лікування застудних захворювань.

Протипоказання до застосування:

  1. Мед та лактоза, яка міститься у молоці може викликати алергію, тому перед вживанням молока із медом, необхідно переконатися, що ви не маєте алергічних реакцій;
  2. Тим, у кого камені в нирках молоко з медом протипоказано – воно може посилити захворювання;
  3. Люди, які хворіють на цукровий діабет мають пам’ятати, що мед легкозасвоюваний вуглевод, який швидко підвищує рівень інсуліну;
  4. Зловживання медом може спричинити появу висипань та свербіння, тому необхідно знати міру.

Дозування

  • Дорослим – не більше 100 г на добу
  • Дітям до 14 років50 г на добу

Бджолиний мед – найпопулярніший продукт у лікуванні та профілактиці застудних захворювань. Але слід пам’ятати що він не є лікарським засобом, а лише доповнює основне призначення ліків.

Лікування медом

Звертайтесь до «Пасіки Олекси» за смачним та натуральним медом і будьте здорові!

Коментарі

Написати коментар