Пасіка розташована на Півдні України м. Южне (Одеська обл). Тут ми збираємо поліфлерні сорти меду: травневе та літнє різнотрав’я, а  також  соняшниковий. Для збору монофлерних сортів: акацієвого, липового, сафорового - ми кочуємо з нашими трудівницями по Одеській, Кіровоградській та Черкаській областях.

Абсолютно вся продукція запропонована у нас на сайті, являється результатом плідної  та нелегкої роботи працівників нашої пасіки.

Наша пасіка спеціалізується на зборі таких сортів меду: акацієвого, липового, рапсового, соняшникового, гречаного, травневого та літнього різнотрав’я.

Акацієвий мед. Кристалізація даного сорту меду відбувається від 9 до 12 місяців. Якщо вам важлива виключно рідка консистенція, то потрібно звернути увагу саме на цей продукт.

Ні, ми не використовуємо таку практику. Наші трудівниці харчуються виключно власними запасами меду, які ми щедро залишаємо їм.

Так, «Пасіка Олекси» одна з перших в нашій місцевості отримала паспорт. І регулярно проходить обстеження ветеринарним лікарем та районною лабораторією.

Так, щорічно ми надаємо зразки своєї продукції в лабораторію. Після перевірочного дослідження нам надають сертифікати якості.

Зробити замовлення ви можете зручним для вас способом: оформити замовлення на сайті або зателефонувати нам. Також ми приймаємо замовлення на своїх сторінках в соціальних мережах Instagram та Facebook.

Оплату замовлення можна зробити переказом на карту Приват Банк, або готівкою при отриманні продукції особисто.

Термін доставки залежить від обраної Вами поштової служби. Як тільки замовлення прийде у ваше відділення, ми з Вами зв’яжемось. А також ви можете забрати особисто своє замовлення з пасіки.

Пасіка Олекси

Дізнатись свіжі новини
Ми в соціальних мережах